KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5464202
nr 546 4202
Blandteknik
Osignerad, Lennart Mörk, kostymskiss inför Per Gynt, Dramatens uppsättning av Ingemar Bergman, 65x47
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:07:35
300 kr
250 kr
450 kr
400 kr
500 kr
550 kr